Photon Energy se stala výhradním partnerem ABB na servis střídačů v ČR

30.11.2018

Photon Energy Operations CZ s. r. o., dceřiná společnost mezinárodní solární skupiny s českými kořeny Photon Energy N.V. (WSE: PEN) oznámila, že se od října letošního roku stala výhradním partnerem pro poskytování záručního servisu střídačů značky ABB v České republice.  

Photon Energy úspěšně splnila přísná kritéria společnosti ABB pro získání titulu autorizovaného partnera na záruční servis jejich střídačů a stává se tak významným partnerem společnosti ABB na českém trhu. V rámci partnerství bude Photon Energy zajišťovat vedle technické údržby produktů ABB rovněž jejich výměnu a opravu.

„Nově podepsaná dohoda o partnerství se společností ABB nás velmi těší,“ říká Lukáš Kubásek, Country Manager CEE Photon Energy Operations. „Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti provozu a údržby fotovoltaických elektráren, profesionální tým a nejmodernější servisní zázemí, které jsme nyní rozšířili právě o značku ABB. Plánujeme oslovit nové zákazníky a věříme, že i pro stávající zákazníky to bude atraktivní rozšíření portfolia našich služeb.“

Photon Energy Operations poskytuje provoz, servis a monitoring fotovoltaických elektráren s výkonem více než 220 MW, z toho 135 MW v ČR.

Stáhnout tiskovou zprávu v pdf.

KONTAKT PRO MÉDIA

Martin Kysly
T +420 774 810 670

 

<< Zpět na Novinky. 

Photon Energy Operations > Novinky > Photon Energy se stala výhradním partnerem ABB na servis střídačů v ČR