OLD Pozemní fotovoltaika

OLD Pozemní fotovoltaika

Spravujeme Vaši solární elektrárnu tak, abychom maximalizovali hodnotu Vaší investice

Každá pozemní solární elektrárna je individuální. Řada fotovoltaických instalací v důsledku špatné kvality výstavby pracuje až 20% pod svým potenciálem (přestože dosahují výroby dle energetického auditu). Nedostatečná kvalita výstavby či údržba FVE je důvodem častých problémů s financováním pojistných událostí a uznáním reklamací komponentů. Fotovoltaická elektrárna proto vyžaduje vždy specifickou péči.

Photon Energy Operations Vám nabízí unikátní přístup k péči o Vaší solární elektrárnu, který otáčí běžný servis FVE naruby. Naším cílem je na základě kontinuálního monitoringu FVE a vyhodnocování dat, změny fungování technologie odhalit předtím než k nim dojde a poruchám FVE předcházet účinnou a průběžnou péčí o fotovoltaickou instalaci. Pro každou elektrárnu je připraven individuální program preventivní údržby FVE, který zohledňuje poruchovost technologie, kvalitu výstavby FVE a jiné relevantní aspekty.

Provoz fotovoltaické elektrárny můžete nechat plně na nás. Postaráme se kompletně o Vaši elektrárnu po technické, ekonomické i administrativní stránce. Garantujeme Vám nejlepší možné výsledky Vaší solární elektrárny.

  • garantujeme 99% provozuschopnost FVE
  • garantujeme maximální výrobu FVE
  • garantujeme 20 letou životnost FVE
  • garantujeme vysokou kvalitu naší práce

Mám zájem o služby Photon Energy Operations.

Photon Energy Operations > OLD Pozemní fotovoltaika