Domat Control System

Spolupráce s Domat Control System

Photon Energy Operations již několik let spolupracuje se společností Domat Control System na vývoji softwaru i technologii pro monitoring fotovoltaických elektráren. Domat je předním poskytovatelem technologie pro monitoring FVE v České republice i dalších evropských zemích od roku 2009.

S vývojovým oddělením Domat Control System spolupracujeme v oblasti vyhodnocování dat z monitoringu FVE, přičemž jsme mimo jiné jako jedni z prvních v České republice bezproblémově implementovali řízení činného a jalového výkonu výroben.

Photon Energy Operations poskytuje společnosti Domat naměřená data pro další analýzu a zpracování i praktické poznatky z činnosti provozovatele FVE v České republice i v zahraničí.

Domat Control System má jako jediná společnost na světě certifikát TÜV pro monitoring FVE. Díky spolupráci s vývojovým oddělením firmy Domat jsme schopni data z monitoringu elektráren využít na sto procent a získat tím cenné poznatky o provozu solárních elektráren a tím maximálně využít jejich potenciál.

Photon Energy Operations > OLD Servis FVE > Domat Control System
Loading...

Správný provoz FVE

Loading...

Správný provoz FVE