OLD Střešní fotovoltaika

OLD Střešní fotovoltaika

Spolehlivý a bezpečný provoz fotovoltaické elektrárny s garancí

Každá střešní solární elektrárná je individuální.
Po instalaci se fotovoltaika stává součástí budovy a musí s ní fungovat v určité symbioze. Solární lektrárna proto vyžaduje vždy specifickou péči a údržbu. Aby fotovoltaika fungovala spolehlivě a bezpečně, je třeba věnovat zvýšenou pozornost kontrole elektroinstalace, domovního rozvaděče a upevnění konstrukce FVE na hromosvodnou soustavu.

Photon Energy Operations Vám nabízí unikátní přístup k péči o solární elektrárnu, který otáčí běžný servis naruby. Naším cílem je na základě kontinuálního monitoringu FVE a vyhodnocování dat, změny fungování technologie odhalit předtím než k nim dojde a poruchám předcházet účinnou a průběžnou péčí. Pro každou solární elektrárnu je připraven individuální program preventivní údržby FVE, který zohledňuje poruchovost technologie, kvalitu výstavby a jiné relevantní aspekty.

Provoz solární elektrárny můžete nechat plně na nás. Postaráme se kompletně o Vaši elektrárnu po technické, ekonomické i administrativní stránce. Garantujeme Vám nejlepší možné výsledky Vaší fotovoltaické elektrárny.

  • garantujeme 99% provozuschopnost FVE
  • garantujeme maximální výrobu FVE
  • garantujeme 20 letou životnost FVE
  • garantujeme vysokou kvalitu naší práce

  Mám zájem o služby Photon Energy Operations.

Photon Energy Operations > OLD Střešní fotovoltaika