Náš tým

 

fotos_pe_portrets_georg_hotar_01_small.jpg Georg Hotar
Chief Executive Officer a spoluzakladatel Photon Energy

Spoluzaložil Photon Energy v roce 2008 a až do roku 2011 byl finančním ředitelem. V roce 2011 byl jmenován výkonným ředitelem a od té doby intenzivně pracuje na expanzi celé skupiny v Evropě a zámoří. Georg má široké znalosti v oboru solární energie a mezinárodních financí. Předtím, než založil Photon Energy, stál v roce 2000 u vzniku společnosti Central European Capital poskytující poradenství v oblasti financí a finanční strategie. Zastával také různé pozice v oboru mezinárodních finančních služeb v Londýně, Curychu a Praze. Georg má rakouské státní občanství. Na London Business School získal Magisterský titul v oboru Finance.

 

fotos_pe_portrets_lukas_kubasek_2_small.jpg Lukáš Kubásek
Country Manager CEE

Lukáš Kubásek je zodpovědný za Photon Energy Operations. Jeho tým zajišťuje údržbu a servisní řešení pro více než 220 MWp po celém světě. Na předchozí pozici odpovídal za správu portfolia elektráren skupiny Photon Energy o velikosti 26 MW z technického, administrativního a ekonomického hlediska tak, aby bylo vždy dosaženo nejvyšší možné výroby. Po nástupu do Photon Energy začátkem roku 2010 dohlížel na financování a výstavbu několika elektráren společnosti jako projektový manažer v České republice a v Německu. Před příchodem do Photon Energy Lukáš Kubásek působil jako projektový a realitní manažer v maloobchodním sektoru.

  

fotos_pe_portrets_vladimir_hochman_v2_small.jpg Vladimír Hochman
Technický manažer

Vladimír Hochman je od roku 2010 u Photon Energy. V letech 2010–2011 působil jako projektový manažer výstavby FVE. Je držitelem odborné způsobilosti v elektrotechnice – revizní technik elektrických zařízení do 1000V. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií.

 

fotos_pe_portrets_radek_culek_small.jpg Radek Culek
Technický manažer

Radek Culek působí ve společnosti Photon Energy Operations od května 2016, nejprve na pozici Servisní technik pro fotovoltaiku, následně od října 2016 jako Technický manažer. Do společnosti přišel s osmnáctiletou zkušeností v oboru dodávek a servisu elektrotechniky. Radek Culek vystudoval obor provozní elektrotechnika v Benešově a má kvalifikaci jako mechanik elektronických zařízení.